Bütçenize Uygun Fiyatlar

Aylık, 6 aylık ve 1 senelik planlarımızdan size en uygun olanı seçin. Muhsis'te sürpriz ücretler ile karşılaşmazsınız, ne ödeyeceğiniz önceden bellidir.

1 Aylık
40.00 ₺+ KDV

Muhsis ile tanışma fiyatı. Dilediğiniz zaman daha uzun vehesaplı bir pakete geçebilirsiniz.

starEn Avantajlı Paketimiz
6 Aylık (Kampanyalı Fiyat)
240.00 ₺60.00 ₺+ KDV

Kısa bir süre için, Muhsis'i 6 aylığına, 240.00 ₺ yerine sadece 60.00 ₺'ye kullanın.

1 Yıllık (%15 İndirim)
480.00 ₺408.00 ₺+ KDV

Muhsis'teki en hesaplı paketimiz. Uzun vadeli planlama yapmak isteyenler için ideal.

Geçerli ödeme yöntemleri

Tüm Paketlerimizde Bulunan Özellikler

Muhsis'te hangi paketi seçerseniz seçin, aşağıdaki özelliklerden faydalanabilirsiniz.

Sınırsız Kullanıcı

Sınırsız Kullanıcı

Muhsis'te kullanıcı başına fiyat ödemezsiniz. Tüm ekibinizi davet edin, Muhsis'i hep beraber kullanın.

Sınırsız Belge & İşlem

Sınırsız Belge & İşlem

Dilediğiniz kadar belge(fatura, irsaliye, vs.), ödeme, tahsilat, gider kaydı oluşturabilirsiniz. Muhsis'te işlem limiti yoktur.

Günlük Yedekleme

Günlük Yedekleme

Tüm veriler her gün düzenli aralıklar ile bizim tarafımızdan yedeklenir. Veri kaybı durumunuzda ekibimiz memnuniyetle size yardımcı olacaktır.

Ücretsiz & Düzenli Güncellemeler

Ücretsiz & Düzenli Güncellemeler

Muhsis bulut tabanlı bir yazılım olduğu için tüm güncellemeleri anında kullanabilirsiniz. Uygulamaya eklenecek tüm yeni güncellemeler de fiyata dahildir.

Muhsis Üyeliğinizi Hemen Başlatın

Üye olun, ekibinizi Muhsis'e davet edin ve firmanızın finansal süreçlerini, sizin için hazırladığımız kullanımı kolay ve hızlı arayüzler ile kolaylıkla yönetin. İlk 30 gün ücretsiz.

Tüm Özellikleri İncelearrow-right

Sıkça Sorulan Sorular

Kullanıcılarımızın en sık sordukları sorulara ve cevaplara buradan ulaşabilirsiniz.

Muhsis'i nasıl satın alabilirim?

Muhsis abonelik sistemi ile çalışmaktadır. 30 günlük ücretsiz deneme sürenizi başlattıktan sonra abonelik paketinizi istediğiniz zaman başlatabilirsiniz. Aboneliğinizi başlatmadığınız takdirde deneme sürenizin bitiminde hesabınıza erişiminiz kesilir.

Ücretsiz kullanım sürem bittiğinde paketimi nasıl seçeceğim?

Ücretsiz kullanım süreniz bitse bile e-posta adresi ve şifrenizle giriş yapabilir, paketinizi satın alabilirsiniz. Kredi kartı veya havale/EFT ile ödemenizi yaparak mevcut bilgileriniz ile kullanmaya devam edebilirsiniz.

Abonelik ücretini Banka Havale/EFT yolu ile yapabilir miyim?

6 Aylık ve Yıllık paket seçeneklerinde banka havalesi ile ödeme yapabilirsiniz. Havale işlemi sonrasında ilgili bilgileri destekmuhsis.com ‘a iletmeniz yeterli olacaktır. Aylık abonelik paketinde maalesef havale ile ödeme seçeneği yoktur.

Aboneliğimi nasıl iptal edebilirim?

Hesap işlemlerinden Aboneliğimi İptal et seçeneğini devreye sokarak, iptal sürecini başlatabilirsiniz. İptal işlemine onay vermeniz durumunda, abonelik sürenizin bitimine istinaden kredi kartınızdan herhangi bir çekim yapılmayacaktır. Abonelik sürenizin bitimine kadar kullanıma devam etme hakkınız olacaktır.

Yedekleme yapmam gerekir mi?

Muhsis, bulut mimari üzerinde çalışan bir yapı olduğu için ekstra bir yedekleme senaryosuna ihtiyaç duymadan ve abonelik paketinizin fiyatına dahil olarak her gün düzenli aralıklar ile yedeklenmektedir. Veri güvenliği ve gizliliği ekip olarak en önem verdiğimiz konuların başında gelir.

Ücretsiz kullanım sürem devam ederken abonelik paketini nasıl aktif ederim?

Seçtiğiniz paketi değişmeksizin 30 günlük kullanımınız ücretsiz olacaktır. kullanırsınız. 30 günlük ücretsiz kullanımınız sırasında Muhsis hesabınıza giriş yaparak dilediğiniz paketi seçebilirsiniz, deneme sürenizin kalanı seçtiğiniz pakete eklenir.

Abonelik paket başlatma ödemesini nasıl yapabilirim?

Paket seçim ekranında, size uygun olan abonelik paketini seçtikten sonra kredi kartı bilgilerinizi bir kere tanıtmanız yeterlidir. Muhsis seçtiğiniz abonelik paketine göre tahsilatı kredi kartınızdan yapacaktır.

Aboneliğimi nasıl yenileyebilirim?

Kredi kartı ile başlatılan aboneliklerde yenileme otomatiktir. Aylık kullanım süreniz her bittiğinde tahsilat işlemi otomatik yapılır. Dilediğiniz zaman aboneliğinizi durdurabilirsiniz.

Kullanım için ekstra donanım ve yazılım maliyeti yapmam gerekir mi?

Muhsis, bulut mimari ile tasarlanmış bir web uygulamasıdır. Bu sebeple internete giren herhangi bir cihazdan 7/24 erişim sağlanarak kullanılabilir. Herhangi bir yazılımın lisans bedelini satın almanızı talep etmez.

Verilerimi, Muhsis dışına aktarabilir miyim?

Evet, tüm verilerinizi dilediğiniz zaman Excel(xls), CSV ve JSON formatlarında dışarı aktarabilirsiniz.

endorsed

Memnuniyetiniz Bizim İçin Çok Önemli

Muhsis'te tüm ekip olarak, müşterilerimizin memnuniyetine çok önem veriyoruz. Tüm soru, öneri ve şikayetlerinizi, istediğiniz zaman, uygulama içerisinden veya telefonla arayarak bizimle paylaşabilirsiniz. Destek ekibimiz, size severek yardımcı olacaktır.

helpYardım & Destek Merkezi

Online yardım merkezimizi ziyaret ederek, sizin için hazırladığımız makale ve kullanım videolarına göz atabilirsiniz.

envelopeBize Ulaşın

Ekibimize destekmuhsis.com adresine e-posta göndererek, ya da 0 850 233 5431 numaralı destek hattımızı arayarak ulaşabilirsiniz.