Online Ön Muhasebe ve Finans Yönetim Programı

Muhsis web tabanlı bir ön muhasebe ve finans yazılımıdır. Uygulamamız ve tüm finansal verileriniz, güvenli bulut mimarisinde saklanmaktadır. Muhsis'e dilediğiniz yerden, dilediğiniz cihazdan (bilgisayar, telefon) erişebilirsiniz.

double-chevron-down
Belge Yönetimi

Belge Yönetimi

Fatura, irsaliye, sipariş, yurt dışı fatura, proforma fatura,iade fatura ve stok fişi gibi tüm alış ve satış belgelerini yönetebilirsiniz. Gelişmiş filtreleme sistemi ile aradığınız belgeye rahatlıkla ulaşırsınız. Belgeler arası dönüştürme yapmak çok kolaydır.

Cari Hesap Yönetimi

Cari Hesap Yönetimi

Müşterileriniz ve tedarikçileriniz için ayrıntılı bilgiler içeren cari kartlarınızı Muhsis ile yönetebilirsiniz. Muhsis, müşterileriniz için gerekli olan muhasebe kayıtlarını otomatik olarak oluşturur. Müşteri ve tedarikçilerinize e-posta ile mutabakat mektubu, ekstre veya belge gönderebilirsiniz.

Gider Yönetimi

Gider Yönetimi

Şirketinizin tüm masraf ve giderlerini Muhsis ile yönetebilirsiniz. Giderlere ait tüm bilgiler ve rapolara dilediğiniz zaman ulaşabilir, her ay hangi kalemlere harcama yaptığınızı rahatlıkla görebilirsiniz.

Kasa ve Banka Hesapları

Kasa ve Banka Hesapları

Kasa hesaplarınızı, çalıştığınız tüm bankalardaki vadeli/vadesiz, yurtiçi/yurtdışı hesaplarınızı, ayrıca kredi hesaplarınızı, pos cihazlarınızı ve kredi kartlarınızı Muhsis ile yönetebilir, ödeme ve tahsilatlarınızda kullanabilirsiniz.

Ödeme ve Tahsilatlar

Ödeme ve Tahsilatlar

Müşterilerinizden alacağınız ve tedarikçilerinize yapacağınız tüm ödemelerinizi Muhsis ile yönetebilir, gelişmiş filtreleme ve bildirim sistemi sayesinde, tarihi yaklaşan veya geçen ödemelerinizi asla gözden kaçırmazsınız.

Stok Yönetimi

Stok Yönetimi

** Elinizde bulunan tüm ürünleri buradan yönetebilirsiniz. Stok kartları ile ilgil; birim, KDV, muhasebe tablosu, fiyat gibi tüm bilgileri güncelleyebilir, Hızlı Stok Kartı özelliği ile beraber, ürün kataloğunuzu çok kısa sürede Muhsis'e aktarabilirsiniz.

Tüm Paketlerimizde Bulunan Özellikler

Muhsis'te hangi paketi seçerseniz seçin, aşağıdaki özelliklerden faydalanabilirsiniz.

Sınırsız Kullanıcı

Sınırsız Kullanıcı

Muhsis'te kullanıcı başına fiyat ödemezsiniz. Tüm ekibinizi davet edin, Muhsis'i hep beraber kullanın.

Sınırsız Belge & İşlem

Sınırsız Belge & İşlem

Dilediğiniz kadar belge(fatura, irsaliye, vs.), ödeme, tahsilat, gider kaydı oluşturabilirsiniz. Muhsis'te işlem limiti yoktur.

Günlük Yedekleme

Günlük Yedekleme

Tüm veriler her gün düzenli aralıklar ile bizim tarafımızdan yedeklenir. Veri kaybı durumunuzda ekibimiz memnuniyetle size yardımcı olacaktır.

Ücretsiz & Düzenli Güncellemeler

Ücretsiz & Düzenli Güncellemeler

Muhsis bulut tabanlı bir yazılım olduğu için tüm güncellemeleri anında kullanabilirsiniz. Uygulamaya eklenecek tüm yeni güncellemeler de fiyata dahildir.

Tüm Belge Türlerinizi Yazdırın

FATURA TASARIM ARACI

Tüm Belge Türlerinizi Yazdırın

Fatura, irsaliye ve diğer tüm belgeleriniz için, belge tasarım aracımız ile fatura tasarımınıza uygun yazdırma şablonları hazırlayabilir ve belgelerinizi yazdırırken kullanabilirsiniz.

  • tickSınırsız şablon
  • tickBelge yazdırma
  • tickTasarım aracı
  • tickKolay kullanım

Muhsis Üyeliğinizi Hemen Başlatın

Üye olun, ekibinizi Muhsis'e davet edin ve firmanızın finansal süreçlerini, sizin için hazırladığımız kullanımı kolay ve hızlı arayüzler ile kolaylıkla yönetin. İlk 30 gün ücretsiz.

Tüm Özellikleri İncelearrow-right
endorsed

Memnuniyetiniz Bizim İçin Çok Önemli

Muhsis'te tüm ekip olarak, müşterilerimizin memnuniyetine çok önem veriyoruz. Tüm soru, öneri ve şikayetlerinizi, istediğiniz zaman, uygulama içerisinden veya telefonla arayarak bizimle paylaşabilirsiniz. Destek ekibimiz, size severek yardımcı olacaktır.

helpYardım & Destek Merkezi

Online yardım merkezimizi ziyaret ederek, sizin için hazırladığımız makale ve kullanım videolarına göz atabilirsiniz.

envelopeBize Ulaşın

Ekibimize destekmuhsis.com adresine e-posta göndererek, ya da 0 850 233 5431 numaralı destek hattımızı arayarak ulaşabilirsiniz.